Akce na měsíc září 2017

Plánované akce na měsíc září 2017

1) Informační schůzky v jednotlivých třídách

• předběžné informace k organizaci školního roku 2017-18, plavecká výuka ve třídě Motýlků, fotografování dětí, vyšetření očí, kroužky
  • společné "KONTO" - budeme vybírat 500,- Kč (na akce MŠ, které proběhnou během celého školního roku)
  • Motýlci - úterý 5. 9. 2017 v 15,30 hod.
  • Kuřátka - čtvrtek 7. 9. 2017 v 15,30 hod.
  • Berušky - čtvrtek 21. 9. 2017 v 15,30 hod.

2) 12. 9. (út) v 8,00 hod. - Focení dětí - Fotodienst

• viz ukázka na nástěnce - pro zájemce možno objednat sadu fotografií dle vašeho výběru v jednotlivých třídách
  • na focení je možno dětem přinést jiné oblečení, které chcete, aby měly na fotografii

PLAVECKÁ VÝUKA - 1. lekce začíná již v pátek 8. 9. 2017

• děti absolvují 5 lekcí vždy v pátek (vybírá se záloha 1 000,- Kč - kurzovné + autobus)
  • kurzovné je možno vrátit pouze v případě nejméně 3 po sobě jdoucích absencí, a to na základě lékařského potvrzení, které je nutno doručit nejpozději na poslední hodině výuky plavání. Peníze za autobus se nevrací.
  • zálohu prosíme zaplatit na informační schůzce
  • co s sebou: plavky, ručník, mýdlo, hřeben, pití v lahvičce se sosáčkem (svačinu zajišťuje MŠ), v případě nepříznivého počasí čepici
  • sraz v MŠ v 7,45 hod. Odjezd autobusu v 8,00 přesně

Výstava podzimních obrázkových receptů a pouštění draků

- 5. 10. čtvrtek v 15,30 hod. -

• pro naši první společnou akci v tomto školním roce prosíme rodiče o výrobek na podzimní výstavu: Jednalo by se o výtvarné ztvárnění receptu nějaké oblíbené podzimní lahůdky (kompotu, bramboráku, koláče, salátu, polévky...)
  • k tvorbě můžete použít na vystřihování a lepení např. vystřižené obrázky z letáků z Lidlu či COOPu a vytvořit obrázkový recept. Z vašich podzimních receptů vytvoříme podzimní kuchařku.
  • společně si výstavu prohlédneme, spočítáme recepty, pak si zazpíváme podzimní dračí písničku a vyrazíme na kopec vypustit podzimní draky

Prosíme rodiče, aby hotové "recepty" dodali do konce září do jednotlivých tříd. :-)