Co nás čeká v listopadu 2019

Plánované akce na listopad 2019

• 7.11.2019 v 16,30 Martinské lucerničkování
    Tradiční pohádka a lucerničkový průvod kolem školy
    Tajné informace pro rodiče :)
    Pohádka proběhne ve třídě MŠ ( při větším počtu návštěvníků pouze pro děti. Rodiče, prosíme, počkají v šatně). Pohádka je o chlapečkovi Martínkovi, který se uměl rozdělit se zvířátky i s chudým dědečkem a za odměnu dostal ve snu zlatou podkovičku od andílka.
    Rodiče pak své děti převléknou v šatně a před školkou si vyzvednou lucerničku vyrobenou v MŠ. Společně potom vyrazíme hledat Martínka do tmy. Přijede i se svým koníčkem? Přiveze nám i letos překvapení? Nezapomeneme se o něj podělit?
    Zlaté čokoládové podkovičky nám i letos přiveze živý koník, nejprve bude třeba si podkovičku pro své dítě vyzvednout z košíčku a pak bude možnost koníka i pohladit. Prosíme, dbejte o bezpečí dětí a respektujte pokyny p. učitelek. Děkujeme. Za děti jsou při této akci zodpovědní rodiče.