Informace pro předškoláky

Informace pro prvňáky ve školním roce 2015-2016.

Vážená maminko, tatínku,

od září tohoto školního roku bude Vaše dítě chodit do 1. třídy naší školy. Bude proto potřeba, abyste svému dítěti do zahájení školního roku obstarali některé věci, které bude potřebovat a škola je nemůže zabezpečit. Jedná se o tyto potřeby:
Vybavený penál: -3 měkké nejlépe trojboké tužky (2 HB), měkká guma, krátké pravítko, později 2 pera (s jeho koupí ale nespěchejte, protože děti zpočátku stejně píší tužkou).
- desky na písmenka, desky na číslice, 1 malá a 1 velká fólie, 2 ks sešit č. 513, 3 ks sešit číslo 511, notýsek č. 644, přezůvky se sáčkem, sáček na TV, ručník (podepsaný), látkový ubrousek na svačinu.
Výtvarná výchova: 20 malých čtvrtek, 10 velkých čtvrtek, podložka na modelování, temperové barvy, barevné školní křídy na kreslení, fix lihový černý tenký, bavlněný hadřík na výtvarnou výchovu cca 30 x 30 cm, pracovní zástěra, podepsaný kufřík nebo pevná krabice na uložení všech potřeb. (Ostatní výtvarné potřeby dostane dítě v dárkovém balíčku.)
Tělesná výchova: sportovní obuv, tepláky, tričko, trenýrky, ponožky, tenisový míček.
Učebnice a pracovní sešity zajistí škola: - orientační cena je 620 Kč ( Písmenkář 54,-Kč, Slabikář 97,- Kč, Velká písmena 29,-Kč, Malá písmenka I.-III. 3x 19,- Kč = 57,-Kč, Matematika I.II.III.- pracovní sešit 3x 59,-Kč = 177,-Kč, Početníček 29,-Kč, Prvouka 99,-Kč, Malá abeceda 19,-Kč, mazací tabulka + 2 propisovače 59 Kč. Potřeby dostane Vaše dítě při zahájení školního roku ve škole.

Školní rok 2015/2016 bude zahájen v úterý 1. září 2015 v 8,00 hodin v učebně I.třídy ( II.patro školy). Žákům skončí tento den vyučování v 9,00 hodin a v dalších dnech týdne v 10,00, v pátek v 10,45 hodin.

Další informace:
- provoz školní družiny - bližší informace Vám podá paní Jiřina Dvořáková, vychovatelka ŠD, tel.731 187 708
-otázku stravování řešte s paní Vlastou Kalinovou , vedoucí školní jídelny
-ostatní informace Vám sdělí paní Mgr. Marie Smíšková, třídní učitelka I.třídy, ředitelka školy Mgr. Eva Zemanová, zástupce ředitele Mgr. Ludvík Filip, tel. 388 331 234

Na setkání s Vámi i novým žákem
naší školy se těší

Mgr. Marie Smíšková (třídní učitelka)

Mgr. Eva Zemanová (ředitelka školy)