My v tom Jihočechy nenecháme

Dotační program

Vážení rodiče, připomínáme projekt Jihočeského kraje, na který jsme Vás již na začátku školního roku upozorňovali na webu školy.

Dotační program pro nízkopříjmové skupiny "My v tom Jihočechy nenecháme"

Hlavním cílem dotačního programu je podpora rozvoje a zachování školní a mimoškolní zájmové činnosti dětí a mládeže, školního stravování dětí a mládeže s trvalým pobytem na území Jihočeského kraje. Dalším cílem dotačního programu je podpora aktivit dětí pobírajících příspěvek na péči (např. handicapovaných dětí) s trvalým pobytem na území Jihočeského kraje. Vice: https://myvtomjihocechynenechame.cz

Datum ukončení: 31.1.2023 do 12 hodin

KONTAKTY

Jihočeský kraj: oddělení administrace dotačních programů Jihočeského kraje: Jiřina Formánková, DiS,tel. 386720451; Bc. Gabriela Přibylová, tel. 386720578; Bc. Miroslava Sobotovičová, tel. 386720271; Mgr. Jan Vodička, tel. 386 720157, vodicka@kraj-jihocesky.cz.

Dotační program na podporu rodin s dětmi od 3 let do dovršení 19 let na školní a mimoškolní aktivity.