Souhrnné informace

Harmonogram pro školní rok 2023-2024 [ 97.41kB]

• Identifikační údaje

Kompletní identifikační údaje základní školy, mateřské školy a školní jídelny. Například IČ, IZO, REDIZO, číslo účtu, počty žáků, pedagogických pracovníků atd.

• Charakteristika školy

Základní informace o kapacitě a obsazenosti školy, školních budovách a jejich dispozicích, zaměření a specifikace výuky a úvodní informace o školním vzdělávácím programu.

• Školní vzdělávací program

Základy učebního plánu a osnovy školního vzdělávacícho programu, způsoby práce s rizikovými žáky, individuální práce s talentovanými studenty. Identifikace příčin problémů. Školní a Ekologické desatero Komunitní školy.

• Vlastní hodnocení a rozvoj školy

Koncepční cíle a struktura hodnocení, návaznost na školní vzdělávací plán, oblasti hodnocení. SWOT analýza oblastí života školy, hodnocení žáků Cermat, výzkum Kalibro - Škola v porovnání.

• Organizační řád školy

Základní organizační směrnice školy upravující organizační strukturu a řízení školy, formy a metody práce, práva a povinnosti pracovníků školy. Zabezpečuje realizaci školského zákona a dále zahrnuje zejména koncepci školy a školní vzdělávací plán.

• Výsledky vzdělávání žáků

Výsledky výchovy a vzdělávání žáků v rámci projektu Kalibro, výsledky celonárodního testování žáků 5.-9. ročníků (CERMAT).

• Provozní řád školy

Pravidla a opatření spojená se zajištěním hygienických podmínek prostorového rázu, vybavení, provoz, osvětlení, vytápění, mikroklimatické podmínky, zásobování vodou a úklid.

• Školní řád

Klíčová část organizačního řádu obsahující práva a povinnosti žáků, provoz a vnitřní režim školy, provozní řád školní jídelny atd.

• Inspekční zprávy a kontroly

Protokoly z pravidelných šetření České školní inspekce.

• Rozpočet